Prośba o pomoc

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe dla mojej żony. Do 2009 roku Iwonka prowadziła normalne życie. Przez 15 lat pracowała jako pielęgniarka dyplomowana na oddziale neurologii. Była osobą wesołą, miłą, uczynną oraz bardzo lubianą przez pacjentów i współpracowników. W grudniu 2009 roku została poddana zabiegowi embolizacji naczyniaka mózgu w Klinice Neurochirurgii w Lublinie. Po zabiegu wystąpił krwotok śródmózgowy, w wyniku którego żona cierpi na niedowład czterokończynowy i afazję. Karmiona jest przez PEG. Wymaga całodobowej opieki i systematycznej rehabilitacji.

Niestety wyczerpaliśmy już wszystkie możliwości rehabilitacji w państwowych placówkach medycznych. Obecnie Jedyną szansą powrotu do zdrowia jest długoterminowe, intensywne leczenie w prywatnym, specjalistycznym ośrodku. Czterotygodniowy pobyt w Centrum Rehabilitacji w Krakowie wynosi 16000 zł. Na utrzymaniu mamy 2 dzieci. Staram się zapewnić podstawowe środki do życia mojej rodzinie, jednak nie wystarcza to na pokrycie kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją, dlatego gorąco prosimy o wsparcie. Na potrzeby zbiórki pieniędzy Zostało utworzone subkonto w Sandomierskim oddziale Caritasu.

Leczenie można wspomóc poprzez bezpośrednie wpłaty na konto Caritas lub poprzez przekazanie 1 % podatku dochodowego na organizację pożytku publicznego ,, Caritas Diecezji Sandomierskiej”.

W obu przypadkach konieczne jest dodanie dopisku ,, Darowizna dla Iwony Herdzik ”. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na finansowanie rehabilitacji mojej żony.

Franciszek Herdzik

Wystarczy tak niewiele, aby pomóc wrócić do normalnego życia młodej kobiecie i całej rodzinie. Prosimy o wpłaty na leczenie Iwonki.

Jeżeli zechcą państwo pomóc Iwonie w tej trudnej sytuacji życiowej mogą Państwo:

  1. Przekazać darowizny na ten cel na konto: PEKAO 33 1240 2786 1111 0010 5670 9561 z dopiskiem „Darowizna dla Iwony Herdzik”
  2. Przeznaczyć 1% podatku odprowadzanego do Urzędu Skarbowego Uzupełniając roczne rozliczenie o dane: Nr KRS Caritas Diecezji Sandomierskiej 0000213751 oraz „informacje dodatkowe” w formularzu PIT o dopisek „darowizna dla Iwony Herdzik”
Za okazaną życzliwość i wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz