Wszystkie wpisy, których autorem jest Monika Adamiec

Życzenia świąteczne

Niech ten niezwykły czas, jakim jest Boże Narodzenie oraz cały przyszły rok będą dla Państwa wolne od zmartwień i wszelkich problemów, a każdy dzień pełen powodów do radości i uśmiechu. Niech w tych magicznych chwilach najważniejsza będzie miłość, wsparcie i wzajemne zrozumienie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia  składamy  Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatności i zawodowego spełnienia  towarzyszą Państwu przez cały 2017 rok. Dużo radości i pięknych chwil spędzonych  w gronie najbliższych-

w imieniu Iwonki i swoim życzy                                                                                                                              Franciszek z rodziną.

 Podobny obraz

Podziękowania za pomoc

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc finansową i duchową, którą nam Państwo okazaliście wspomagając rehabilitację Iwonki. Dzięki Wam znalazłem nutkę nadziei na lepsze jutro, a życie mojej żony stało się pogodniejsze. Nie sposób ocenić, jak cenne jest dla nas Wasze wsparcie. Jestem szczęśliwy, że wokół nas jest tyle wrażliwych i oddanych ludziom potrzebującym pomocy osób i instytucji. Jestem przekonany, że bez Waszych środków finansowych rehabilitacja Iwony nie miałaby szans. Mam nadzieję, że zechcecie nam towarzyszyć w dalszej drodze i wspólnie z nami podejmować walkę o całkowity jej powrót do zdrowia.Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników oddziału neurologii szpitala w Stalowej Woli oraz wszystkich przyjaciół i znajomych.

Franciszek Herdzik z rodziną

Dzięki Waszej pomocy  Iwonka mogła skorzystać we wrześniu i grudniu 2016 roku z fachowej rehabilitacji   w Ośrodku Rehabilitacyjny ” Neuron” w Małym Gacnie .

Podobny obraz